رقابتهای کشتی فرنگی جایزه بزرگ باشگاههای کشور عصر امروز در تهران به پایان رسید و تیم کشتی فرنگی صبای قم با ایستادن در مکان دوم این رقابتها مرحله دوم را به پایان رساند.



به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیئت کشتی استان قم، این رقابتها که از روز گذشته آغاز شده بود امروز با معرفی افراد برتر اوزان مختلف و تیم های برتر به پایان رسید.

صبا در پایان 5 دیدار خود در مرحله ی دوم با پیروزی در 4 مسابقه و یک شکست عنوان دوم را کسب کرد.

نتایج تیمی صبا در مرحله دوم کشتی جایزه بزرگ کشور:

- (دور اول) شهدای هفتم تیر تهران امتیاز مثبت 9 – صبای قم امتیاز مثبت 25 (برد انفرادی 3- 5) (اسامی تیم تهران در ابتدا آمده است)

59 کیلوگرم: شیرزاد بهشتی طلا- ایمان داودی، برنده (شرکت نکرد)
66 کیلوگرم: بدون حریف- وحید میر فتح الهی، برنده
71 کیلوگرم: داود رستمی- جعفر توسلی، برنده (صفر- 4)
75 کیلوگرم: مهرداد بهرامی، برنده- امیرحسین مولایی (4- 2)
80 کیلوگرم: بدون حریف- علی زینتی رفا، برنده
85 کیلوگرم: سامان عزیزی، برنده- میلاد خسروی (2- 1)
98 کیلوگرم: علی علیاری، برنده – حسین فتحی زاده (5- صفر)
130 کیلوگرم: بهنام شجعی – مهدی نوری، برنده (صفر- 5)


- (دور دوم) دانشگاه پیام نور امتیاز مثبت 19 – صبای قم امتیاز مثبت 19 -  (برد انفرادی 4- 4- صبا برنده با امتیاز فنی 39- 40) (اسامی دانشگاه پیام نور در ابتدا آمده است)

59 کیلوگرم: مصیب اکبری، برنده – ایمان داودی (8- 2)
66 کیلوگرم: پژمان شاه بداغی – عباس هوشمند، برنده (صفر- 4)
71 کیلوگرم: برومند اصلان، برنده- جعفر توسلی (11- 3)
75 کیلوگرم: میثم شریفی، برنده- امیرحسین مولایی (10- 5)
80 کیلوگرم: فواد کریمی، علی زینتی رفاه، برنده (صفر- 6)
85 کیلوگرم: ابوالفضل فلاح دوست- میلاد خسروی، برنده (1- 10)
98 کیلوگرم: مهدی پورشایان، برنده- حسین فتحی زاده (7- 2)
130 کیلوگرم: پارسا نظریی، مهدی نوری، برنده (2- 8)


- (دور سوم) مرکز جراحی پاستور اندیمشک امتیاز مثبت23 – صبای قم امتیاز مثبت 11 (برد انفرادی 5- 3 ) (اسامی تیم اندیمشک در ابتدا آمده است)

59 کیلوگرم: عبدالمحمد پاپی، برنده- ایمان داودی (10 – 2)
66 کیلوگرم: مهدی زیدوند، برنده- وحید میرفتح الهی (4- 1)
71 کیلوگرم: رسول گرمسیری، برنده – جعفر توسلی (8 – صفر)
75 کیلوگرم: فرشاد رستمی کیا- امیرحسین مولایی، برنده (1- 2)
80 کیلوگرم: مهدی هدایی، برنده- علی زینتی رفاه (10- 1)
85 کیلوگرم: مصطفی خاقانی- میلاد خسروی، برنده (صفر- 2)
98 کیلوگرم: محمد بیرانوند- حسین فتحی زاهد، برنده (1- 5)
130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده- مهدی نوری (4- صفر)


- (دور چهارم) شورای شهر اسلامی شهر کرج امتیاز مثبت 14 – صبای قم امتیاز مثبت 23 (برد انفرادی 3- 5) (اسامی تیم کرج در ابتدا آمده است)

59 کیلوگرم: محمد سلطانی، برنده- ایمان داودی (5- 2)
66 کیلوگرم: اباذر نورزاده- وحید میرفتح الهی، برنده (1- 1)
71 کیلوگرم: فرشاد بلفکه، برنده- جعفر توسلی (7- 5)
75 کیلوگرم: محمد کریمی- امیرحسین مولایی، برنده (شرکت نکرد)
80 کیلوگرم: مهدی ابراهیم- علی زینتی رفاه، برنده (شرکت نکرد)
85 کیلوگرم: داود عابدین زاده، برنده- میلاد خسروی (8- صفر)
98 کیلوگرم: مهدی زودآشنا- حسین فتحی زاهد، برنده (2- 11)
130 کیلوگرم: بدون حریف- مهدی نوری، برنده

-
(دور پنجم) صبای قم امتیاز مثبت 18 – نفت مسجد سلیمان امتیاز مثبت 17 (برد انفرادی 4- 4 ) (اسامی تیم صبا در ابتدا آمده است)

59 کیلوگرم: ایمان داودی- سامان عبدولی، برنده (1- 3)
66 کیلوگرم: وحید میرفتح الهی، برنده- فرشاد عیسوند (6- صفر)
71 کیلوگرم: جعفر توسلی- رامین طاهری، برنده (صفر- 8)
75 کیلوگرم: امیرحسین مولایی- وحید بابایی جعفری، برنده (3- 11)
80 کیلوگرم: علی زینتی رفاه، برنده- علی شریفی (6- 5)
85 کیلوگرم: میلاد خسروی، برنده- محمد رسولی (6- 2)
98 کیلوگرم: حسین فتحی زاهد- مصطفی صالحی زاده، برنده (1- 9)
130 کیلوگرم: مهدی نوری، برنده- مسعود نعمت چگانی (8- صفر)

رده بندی تیمی:

1- مرکز جراحی پاستور اندیمشک 5 برد
2- صبای قم 4 برد
3- نفت مسجد سلیمان 3 برد
4- دانشگاه پیام نور 2 برد
5- شورای اسلامی شهر کرج 1 برد
6- شهدای هفتم تیر تهران بدون برد



همچنین در رده بندی انفرادی این رقابتها نیز تیم صبای قم 5 عنوان اول تا سوم را به خود اختصاص داد.

رده بندی انفرادی:

59 کیلوگرم: 1- سامان عبدولی (نفت مسجد سلیمان) 2- عبدالمحمد پاپی (اندیمشک) 3- مصیب اکبری (پیام نور) 4- محمد سلطانی (کرج) 5- ایمان داودی (صبای قم)
66 کیلوگرم: 1- مهدی زیدوند (اندیمشک) 2- اباذر نورزاده (کرج) 3- وحید میرفتح الهی (صبای قم) 4- فرشاد عیسوند (نفت مسجد سلیمان) 5- عباس هوشمند (صبای قم)
71 کیلوگرم: 1- رامین طاهری (نفت) 2- رسول گرمسیری (اندیمشک) 3- برومند اصلان (پیام نور) 4- فرشاد بلفکه (کرج) 5- جعفر توسلی (صبای قم) 6- داود رستمی (شهدای هفتم تیر)
75 کیلوگرم: 1- فرشاد رستمی کیا (اندیمشک) 2- وحید بابایی جعفری (نفت مسجد سلیمان) 3- امیرحسین مولایی (صبای قم) 4- مهرداد بهرامی (شهدای هفتم تیر) 5- میثم شریفی (پیام نور)
80 کیلوگرم: 1- مهدی هدایی (اندیمشک) 2- علی زینتی رفاه (قم) 3- علی شریفی (نفت مسجد سلیمان) 4- مهدی ابراهیمی (شورای شهر کرج)
 85 کیلوگرم: 1- داود عابدین زاده (شورای شهر کرج) 2- سامان عزیزی (شهدای هفتم تیر) 3- میلاد خسروی (صبای قم) 4- مصطفی خاقانی (اندیمشک) 5- ابوالضل فلاح دوست (پیام نور) 6- محمد رسولی (نفت مسجد سلیمان)
98 کیلوگرم: 1- مصطفی صالحی زاده (نفت مسجد سلیمان) 2- صمد کاظمی (پیام نور) 3- علی علیاری (شهدای هفتم تیر) 4- حسین فتحی زاهد (صبای قم) 5- مهدی پورشایان (پیام نور) 6- مهدی زودآشنا (شورای شهر کرج)
130 کیلوگرم: 1- امیر قاسمی منجزی (اندیمشک) 2- مسعود نعمت چگانی (نفت مسجد سلیمان) 3- مهدی نوری (صبای قم) 4- بهنام شجعی (شهدای هفتم تیر) 5- پارسا نظری (پیام نور)