رقابتهای کشتی آزاد و فرنگی انتخابی نوجوانان استان قم روز گذشته در خانه ی کشتی به پایان رسید و افراد برتر معرفی شدند؛ این رقابتها در حالی برگزار شد که با حاشیه هایی همراه بود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیئت کشتی استان قم، این رقابتها با حضور بیش از 160 کشتی گیر و در 10 وزن برگزار شد و در پایان برترین ها معرفی شدند.

در روز دوم این رقابتها اتفاقات جالب توجهی افتاد؛ به مناسبت 17 مرداد ماه روز گرامیداشت مقام خبرنگار و برای نخستین بار تعدادی از خبرنگاران ورزشی استان قم با اهدای لوح و هدایایی تجلیل شدند. البته قرار بود مسابقات نوجوانان 15 تا 17 مرداد برگزار شود و مراسم تجلیل نیز در همان زمان برگزار شود که به دلیل برگزاری رقابتهای کشوری در تهران هم مسابقات انتخابی و هم مراسم تجلیل به این تاریخ موکول شد؛ در حاشیه ی این مسابقات از آقایان محمد جهانگیریان(خبرنگار خبرگزاری ایرنا) - رضا جعفری(خبرنگار خبرگزاری فارس) - حامد اسماعیلی(خبرنگار خبرگزاری تسنیم) و آقایان حامد دریس، حسین حمیدی توانا و عبداله رحمانی خواه نمایندگان صدا و سیمای مرکز قم تجلیل شد.در ساعت های پایانی برگزاری رقابتهای انتخابی کشتی آزاد حسن عابدی مدیر کل جدید ورزش و جوانان استان به همراه حجت الاسلام و المسلمین بنایی معاون سیاسی امنیتی استانداری قم در سالن حضور پیدا کرده و از نزدیک شاهد برگزاری این رقابتها بودند.

حضور روح اله میکائیلی مربی تیم ملی، سعید عباسی داور اعزامی از قم به رقابتهای المپیک نوجوانان چین و حضور علیرضا نجاتی دارنده مدال برنز رقابتهای قهرمانی جهان از دیگر حواشی این رقابتها بود.


همچنین برای برقراری نظم و امنیت بیشتر در سالن برگزاری مسابقات از تعدادی نیروی انتظامات در سالن استفاده شده بود.

به منظر برگزاری هرچه بهتر و منظم تر مسابقات استانی نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.