دبیر فدراسیون کشتی کشورمان از احتمال بازگشت میزبانی رقابتهای کشتی بین المللی جام یادگار امام (ره) به شهر مقدس قم خبر داد.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیئت کشتی استان قم، با توجه به درخواست هیئت کشتی استان قم و اداره کل ورزش و جوانان استان از فدراسیون کشتی به جهت بازگرداندن میزبانی رقابتهای بین المللی کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) حمید بنی تمیم با ارسال نامه ای به اداره کل ورزش و جوانان استان قم به درخواست قمی ها پاسخ داد.

در این نامه که تصویر آن را در ذیل مشاهد می کنید آمده است: از ابتدای سال 93 این رقابتها در رده ی سنی نوجوانان برگزار خواهد شد و استان خراسان رضوی پیش از استان قم درخواست برگزاری این رقابتها را داده است و در صورتی که این استان شایسته ی میزبانی نباشد استان قم در اولویت خواهد بود.

رقابتهای کشتی بین المللی جام یادگار امام در 9 دوره ی متوالی به میزبانی قم برگزار شد و با توجه به مسائل و مشکلات مالی هیئت های ورزشی و تربیت بدنی قم میزبانی این رقابتها به تهران واگذار شد.

حالا باید منتظر ماند و دید میزبانی این جام بین المللی که برای نخستین بار در رده ی سنی نوجوانان برگزار خواهد شد  به کدام استان خواهد رسید.