اردوی تیم های ملی کشتی فرنگی جوانان و بزرگسالان کشورمان برای حضور در رقابتهای بین المللی پیش رو این روزها در تهران در حال برگزاریست و دو نماینده از قم نیز حضور دارند.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیئت کشتی استان قم، مهدی ابراهیمی کشتی گیر جوان و شایسته استان قم همراه با تیم ملی جوانان کشورمان آماده ی حضور در رقابتهای جهانی کرواسی می شود و همراه با سایر ملی پوشان و در خانه ی کشتی تهران به تمرین می پردازد.

جوان خوش نام منطقه ی نیروگاه قم مدتی از ترکیب تیم های ملی کشتی به دور بود و حالا و با دعوت مجدد از وی برای حضور در ترکیب تیم ملی انگیزه ی زیادی پیدا کرده تا در ترکیب نهایی این تیم برای رقابتهای جهانی قرار گیرد.
هادی علیزاده پورنیا فرنگی کار قمی تیم ملی بزرگسالان کشورمان هم این روزها به صورت جدی در اردوهای آماده سازی تیم ملی حضور دارد و پایاپای دیگر هم وزنان خود برای پوشیدن دوبنده تیم ملی در رقابتهای پیش رو تلاش می کند.

علیزاده پورنیا کشتی گیر وزن 75 کیلوگرم منطقه ی نیروگاه قم چند سالی هست که در ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان کشورمان حضور دارد و به کشتی گیری ثابت در این تیم تبدیل شده است.

اردوی فرنگی کاران بزرگسال 16 مرداد به اتمام می رسد.